We make your Business Communication happen

1 2 4 5 6 3

We make your Business Communication happen

Opis działalności firmy

Firma NS powstała w 2011 roku na bazie doświadczonych specjalistów z branży teleinformatycznej, których celem było stworzenie profesjonalnej firmy, która zajmuje się typową działalnością usługową łączącą tematykę branży technicznej i informatycznej. Założeniem NS od początku działalności była i jest integracja budowy i utrzymania rozwiązań technicznych z zakresu:

  • sieci telekomunikacyjnych,
  • zasilania,
  • IT,
  • automatyki,
  • klimatyzacji i wentylacji.

Głównym atutem NS jest integracja rozwiązań technicznych zarówno w wykonawstwie, jak i obsłudze, indywidualne podejście do klienta z możliwością szycia usług pod jego potrzeby.

Każdy projekt traktowany jest indywidualnie, a wypracowywana relacja z klientem jest zawsze ukierunkowana na spełnienie uzgodnionych i zdefiniowanych potrzeb technicznych oraz funkcjonalnych (staramy się świadczyć usługi zarówno standardowe, jak i wypracowywane na podstawie indywidualnych ustaleń z klientem).

Celem NS jest głównie współpraca z klientami zarówno na etapie projektu, jak i ewentualnej obsługi w oparciu o outsourcing na zasadzie:

wiele branż, ale jeden partner i jedna faktura na wszystkie sfery działalności w elektronicznym rozliczeniu B2B .

stopka

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse non malesuada ante. Sed purus turpis, vestibulum id facilisis eget, convallis sed metus. Fusce consectetur risus condimentum felis consectetur non molestie mi eleifend. Nulla euismod erat in nisi ultrices eget hendrerit mauris vehicula. Quisque porttitor, justo et mattis facilisis, nibh sapien mollis felis, a lacinia massa velit sed est. Cras placerat tempor fringilla. Ut sodales sem metus, ac porta ligula.